RESCUE-PACK

Kód: WM 9000

JIŽ SE NEVYRÁBÍ

Počet

RESCUE-PACK

Lehký a extrémně robustný záchranářský batoh od společnosti Weinmann úspěšně kombinuje koncept přehlednosti kufrů ULM CASE  s výhodou nošení na zádech. Právě díky extrémí odolnosti, možnosti přehledně organizovat zdravotnické vybavení a flexibilní manipulaci je ideální pro potřeby urgentní medicíny. K dispozici je ve dvou barvách - šedé a červené.

Batohy RESCUE-PACK jsou vyrobeny z pevného, vysoce kvalitního materiálu, který se snadno čistí a udržuje. Vyhovují požadavkům kladených na záchranářské vybavení specifikované v normě DIN 13232 a EN 1789. Na batohu jsou našity reflexní pruhy.

Díky přehlednému a praktickému uspořádání vnitřního prostoru a snadnému otevírání transparentních kapes, je přístup k lékařské výbavě rychlý a pohodlný. Při transportu pacienta není nutné s sebou nosit celý batoh, lze vzít pouze kapsy s potřebným materiálem (jednotlivé kapsy se dají pomocí zipu odepnout). Široké ramenní popruhy zaručují vysoké pohodlí při nošení. Tlaková láhev (0,8 či 2,0 l),  ventilátor či odsávačka lze zabezpečit páskem proti skluzu, jenž také udržuje rovnoměrné rozložení váhy během transportu a chrání výbavu před poškozením. 

Součástí batohu je jedna vnitřní kapsa. Další vnitřní kapsy, popruhy na upevnění tlakové lahve, ventilátoru či odsávačky, ampulárium, vniřtní přepážky apod. nutno objednat zvlášť.

  • Max. vnější rozměry: 400 x 560 x 250 mm
  • Min. vnitřní rozměry: 350 x 520 x 200 mm
  • Hmotnost: 3,7 kg
  • Barevné varianty: červená a šedá

 

Příslušenství / související zboží

Tyto webové stránky používají pouze cookies nezbytné pro zajištění provozu. Více informací naleznete v sekci Obchodní podmínky / Zpracování osobních údajů.