MEDUCORE Standard

Kód: WM 45000

Defibrilátor / monitor

Počet

Defibrilátor / monitor MEDUCORE Standard

MEDUCORE Standard, defibrilátor a monitor německého výrobce Weinmann, je silným partnerem při resuscitaci. Automatickou analýzou srdečního rytmu, srozumitelnými hlasovými pokyny a metronomem pro komprese hrudníku asistuje zdravotnickému záchranáři, jehož pozornost se tak může zaměřit i na další nezbytné věci. Školení uživatelé mohou přepnout do režimu manuální resuscitace a jednat bez automatické analýzy srdečního rytmu.

Snadná navigace v menu a profesionální alarmový systém zajišťují spolehlivé monitorování a bezpečnou péči o pacienta. Dlouhá výdrž nabíjecí baterie a kompaktní a robustní konstrukce defibrilátoru také přispívají k poskytování té nejlepší neodkladné zdravotnické péče.

Defibrilace, monitorování a ventilace v jedné ruce - poprvé na světě 

Vedle pečlivého monitorování může váš pacient vyžadovat kyslíkovou terapii nebo neodkladnou plicní ventilaci. Abyste uspokojili veškeré základní potřeby, museli jste dosud manipulovat s několika přístroji.

Nyní, s defibrilátorem/monitorem MEDUCORE Standard integrovaným v osvědčené nosné jednotke LIFE-BASE, máte všechny potřebné přístroje v jedné ruce. Společně s ventilátorem MEDUMAT máte k dispozici defibrilaci, monitorování, kyslíkovou terapii a plicní ventilaci.

MEDUCORE Standard se tak stává jedinečným partnerem, prvním svého typu na světě, při poskytování neodkladné lékařské péče, během transportu pacienta, v nemocnicích či v medicíně katastrof.

Příklady sestav s nosnými jednotkami LIFE-BASE a ventilátory MEDUMAT naleznete v sekci Ventilace/Sestavy.

Podrobné informace včetně technických údajů naleznete v prospektech - viz Ke stažení.


Příslušenství / související zboží