ULM Case III

Kód: WM 8830

Záchranářský kufr ULM Case III

31 457,58 Kč
25 998,00 Kč bez DPH
Počet

ULM CASE III

Hliníkový kufr s vnitřkem z kvalitní umělé hmoty, se 6 stavitelnými přepážkami rozdělující vnitřní prostor, 2 držáky pro oropharyngeální vzduchovody a vyjímatelným ampuláriem se dvěma ampulovými lištami (každá pro 11 ampulí; další ampulové lišty nutno objednat zvlášť).

  • Vnější rozměry / hmotnost: 52,6 x 40 x 23 cm / 8,3 kg
  • Díky stavitelným přepážkám přispůsobitelná spodní i vrchní část
  • Mnoho dalšího místa ve třetí části
  • Ampulové lišty a úložné místo ve vyjímatelné části možno přizpůsobit podle potřeby

 

ULM kufry Weinmann

Kvalitní záchranářské kufry od společnosti Weinmann jsou více než 30 let prověřovány v tvrdých podmínkách urgentní medicíny. Kufry vyhovují požadavkům kladených na záchranářské vybavení specifikované v normě DIN 13232:2011-05, jako např. ochrana proti korozi a vniknutí vody, odolnost na motorová paliva nebo odolnost při pádu z výšky 1 m.

Kombinace fixních a stavitelných přepážek vnitřního prostoru dává uživateli možnost přehledně organizovat výbavu podle potřeby. Vnitřek je vyroben z nerozbitného plastu, odolné stavitelné přepážky poskytují spolehlivou ochranu pro výbavu.

Příslušenství / související zboží

Tyto webové stránky používají pouze cookies nezbytné pro zajištění provozu. Více informací naleznete v sekci Obchodní podmínky / Zpracování osobních údajů.