LIFE-BASE 1 NG XL, s nabíjecím rozhraním

Kód: WM 9674

Nosná jednotka LIFE-BASE 1 NG XL, s nabíjecím rozhraním

24 220,57 Kč
20 017,00 Kč bez DPH
Počet

LIFE-BASE 1 NG XL, s nabíjecím rozhraním

Díky nosným jednotkám LIFE-BASE společnosti Weinmann máte možnost sestavit vlastní mobilní systém ventilace a kyslíkové terapie. Společnost Weinmann nabízí všechny potřebné komponenty jako ventilátory, tlakové lahve, redukční ventily a doplňkové moduly. Díky tomuto modulovému řešení si můžete vybavit nosnou jednotku LIFE-BASE podle vašich požadavků a potřeb.

Nosné jednotky s kompletním vybavením je možno přenášet pouze v jedné ruce, dají se zavěsit na transpotní nosítka či postel. Extrémně robustní konstrukce umožňuje používat vybavené nosné jednotky v tvrdých podmínkách na poli urgentní medicíny. Při transportu v sanitních vozech či vrtulnících jsou nosné jednotky bezpečně usazeny v držácích montovaných na stěnu.

Nosné jednotky LIFE-BASE jsou dostupné v několika velikostech a typech. V závislosti na vašich potřebách si můžete zvolit jeden z typů nosných jednotek a vybavit si jej vhodným ventilátorem, doplňkovým modulem, redukčním ventilem, tlakovou lahví, dýchacími maskami či dalším příslušenstvím. 

Pozor: na obrázku je LIFE-BASE 1 NG s nabíjecím rozhraním.

Příslušenství / související zboží