MEDISELECT II, 25l QC

Kód: 0720115

Redukční ventil se dvěma výstupy jako zdroj kyslíku pro další přístroje či přímý zdroj O2 pro pacienta

9 031,44 Kč
7 464,00 Kč bez DPH
Počet

MEDISELECT II, 25l

  • Redukční ventil s voličem průtoku.
  • Otočný manometr umožňuje snadnou kontrolu tlaku plynu v lahvi.
  • 360° otočný průtočný výstup umožňuje lepší připojení kanyly nebo masky (lze předejít zkroucení hadičky).
  • Nové samovystřeďující se zařízení voliče průtoku s plynulým průtokem v poloze mezi jednotlivými hodnotami. V případě poškození mechanismu nedojde k přerušení dodávky medicinálního plynu.
  • Snadná kontrola nastavených hodnot průtoku plynu - přední a boční čtecí okénka.
  • Vyšší počet pozic zvyšuje možnosti použití. Nová hodnota 25 l/min je vhodná pro resuscitaci, hodnota 7 l/min je určena pro nebulizaci.

 

Redukční ventil se velmi snadno instaluje na tlakovou láhev s kyslíkem o libovolném objemu (není třeba používat utahovací klíče ani kleště, stačí dotažení rukou). Obsahuje manometr na kontrolu vstupního tlaku, tj. na kontrolu množství plynu v láhvi.

Redukční ventil MEDISELECT II QC má dva výstupy:

- výstup 1 je osazen rychlospojkou dle normy pro ČR a SR a slouží jako zdroj plynu pro další zdravotnické přístroje (plicní ventilátory, anesteziologické přístroje, …) - výstupní tlak 3,5 bar

- výstup 2 je vybaven otočným ovladačem pro nastavení výstupního průtoku v rozmezí 0-25 l/min (otáčením ovladače nastavíte jednu z dvanácti hodnot 0-1-2-3-4-5-6-7-9-12-15-25 l/min). Výstupní přípojka ventilu je vybavena šroubením pro připojení zvlhčovací láhve či nebulizátoru. Prostřednictvím hadicového nástavce se velmi snadno připojí přívodní hadička inhalační polomasky.

Použití:

  • snižování tlaku medicinálních plynů odebíraných z tlakových lahví
  • přímý zdroj kyslíku pro pacienta
  • zdroj kyslíku pro další přístroje či napájení rozvodů (např. sanitní vozy)

 

Redukční ventily jsou jednostupňové, pístové, s přednastaveným výstupním tlakem. V případě dlouhodobější kyslíkové inhalační terapie se doporučuje kyslík zvlhčovat (např. pomocí zvlhčovací lahve MEDIWET 200).

Tyto webové stránky používají pouze cookies nezbytné pro zajištění provozu. Více informací naleznete v sekci Obchodní podmínky / Zpracování osobních údajů.