Vakuová matrace Vakuform, fixní náplň

Kód: VM-171/1

Vakuové matrace s fixovanou vnitřní náplní, Vakuform, různá provedení

6 831,00 Kč
5 940,00 Kč bez DPH
Rozměry: 1000 x 2000 mm
Počet

Vakuová matrace s fixovanou vnitřní náplní, Vakuform

Vakuové matrace VAKUFORM jsou nnohonásobně použitelné fixační prostředky pro poskytnutí přednemocnicční neodkladné péče. Jsou určeny k šetrné stabilizaci a transportní imobilizaci při poranění páteře a při mnohočetných poraněních. 

Součástí vakuové matrace jsou fixační popruhy a úchyty pro nesení (počet madel závisí na délce matrace). Na horním dílu potahu je zobrazena silueta lidského těla pro správné směrové uložení pacienta na matraci. 

Vakuové matrace jsou dostupné v různých velikostech (šířka 750 - 1400 mm, délka 1900 - 2350 mm), k dispozici jsou varianty se zdvojeným neodnímatelným dnem nebo s odnímatelným vnějším dílem dna (označení OD). Model VM-178/2 je určen pro pro nadrozměrné pacienty (200-300 kg). Model VM-175/1 (750 x 2200 mm) s úpravou pro dekontaminaci je určen pro NBC vaky.

Pro objednávky jsou dostupné nejvíce prodávané modely. Ceny dalších velikostí a variant na vyžádání. 

Velikost a provedení matrace je možno přizpůsobit dle konkrétních požadavků (zakázková výroba). Matrace je možno označit logem.

Pumpa není spučástí matrace, nutno objednat zvlášť.

V naší nabídce nalezhete i jiné typy matrací:

  • Vakuové matrace s vyměnitelným potahem
  • Vakuově-kompresní matrace s vyměnitelným potahem
  • VM s termo-obalem
  • Dětské VM / dětské VM se zádržným systémem

 

Konkrétní nabídka + ceny na vyžádání.

Příslušenství / související zboží

Tyto webové stránky používají pouze cookies nezbytné pro zajištění provozu. Více informací naleznete v sekci Obchodní podmínky / Zpracování osobních údajů.